O spoločnosti

ThyssenKrupp Materials Slovakia Vás čaká s novými službami a riešeniami. Naša spoločnosť patrí k najvýznamnejším distribútorom na slovenskom trhu s oceľou, ľahkými a farebnými kovmi a s plastovými materiálmi. Máme vybudovanú predajnú a distribučnú sieť s celoštátnou pôsobnosťou s jedinečne širokým spektrom sortimentu.

Okrem celého spektra oceľového sortimentu nemeckej kvality ponúkame našim zákazníkom aj legované konštrukčné ocele, nástrojovú oceľ, ľahké a farebné kovy ako aj plastové výrobky využiteľné v priemysle, pri výškových stavbách a na reklamno-propagačnú činnosť. Široký sortiment našich výrobkov dopĺňajú komplexné služby pre našich zákazníkov. Portfólio našich služieb zahŕňa delenie rúr, delenie na pásky, delenie plechov, rezanie CNC plameňom a plazmou, vysoko presné rezanie oceľových a hliníkových rúr pomocou pásových a kotúčových strojových píl, rezanie plastových dosiek a technické poradenstvo.

Materiál na sklade sme schopní dodať naším zákazníkom do 48 hodín od doručenia objednávky.

Garanciou spnenia zákazníckych požiadaviek na vysokej úrovni je certifikát kvality ISO 9001 a systém riadenia kvality podľa tejto normy. Naša spoločnosť je členom jednej najvýznamnejšej a najväčšej oceliarskej skupiny v celosvetovom meradle, medzinárodnej skupiny ThyssenKrupp, ktorá pôsobí v 80 krajinách a zamestnáva 161.000 zamestnancov. Ich profesionalita a oddanosť sú zárukou maximálneho splnenia požiadaviek našich zákazníkov. Naša spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom kvalitné výrobky a služby “pod jednou strechou”, čím uľahčuje a zefektívňuje prácu nákupcov premyselných podnikov.